اپتیک optlab

مبتلایان كرونا در خوزستان به 50 نفر رسیدند

مبتلایان كرونا در خوزستان به 50 نفر رسیدند اپتیك: تعداد مبتلایان به ویروس كرونا در خوزستان به تعداد 50 نفر رسیدند كه از این میان، 12 نفر فوت كردندبه گزارش اپتیك به نقل از مهر، برمبنای اعلام دانشگاه علوم پزشكی اهواز، تا امروز تعداد ۵۰ نفر در خوزستان تست كرونای آنها مثبت بوده است كه از این میان، ۱۲ نفر از آنها فوت كرده اند.
از روز گذشته تابحال نیز هشت نفر به مبتلایان به ویروس كرونا در خوزستان اضافه شده اند كه در كل ۵۰ نفر در خوزستان تست آنها مثبت بوده است.
دكتر علی احسان پور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشكی اهواز نیز دراین زمینه با بیان ابتلای هشت مورد جدید ابتلاء در استان از روند صعودی این بیماری در استان آگاهی داد و اظهار داشت: از زمان شروع این اپیدمی در استان تابحال ۵۰ مورد ابتلای قطعی در استان خوزستان به ثبت رسیده است.
وی بیان كرد: از هشت مورد جدید طی ۲۴ ساعت گذشته سه نفر در اهواز، سه نفر در مسجدسلیمان و در شهرستان های آبادان و ماهشهر هر كدام یك مورد به ثبت رسیده است كه طی این ۲۴ ساعت دو نفر جان خودرا از دست دادند.
احسان پور افزود: شهرستان های شوشتر و مسجدسلیمان هر كدام با ۶ مورد ابتلای قطعی در رده بعدی بعد از اهواز قرار دارند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشكی اهواز با تاكید بر رعایت اصول بهداشتی به كلیه هم استانی ها اضافه كرد: از مردم شهرستان مسجدسلیمان بعنوان معین اندیكا و رامشیر انتظار داریم به رعایت اصول بهداشتی اهتمام بیشتری داشته باشند.
وی در پایان اظهار داشت: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته روند مراجعه به بیمارستان رازی نزولی بوده ولی همچنان از مردم درخواست داریم به سفارش ها و مراقبت های بهداشتی سفارش شده متخصصان پایبند بوده و مجموعه دانشگاه علوم پزشكی را تا رفع این بحران از استان و كشور همراهی كنند.


منبع:

1398/12/14
22:24:48
5.0 / 5
3388
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک