اپتیک optlab
اتاق اصناف اعلام كرد؛

صنوف كم ریسك برای بازگشایی در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام كنند

صنوف كم ریسك برای بازگشایی در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام كنند به گزارش اپتیك واحدهای صنفی مجاز به بازگشایی موظفند با رفتن به درگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، ضمن ثبت نام در این درگاه، نسبت به دریافت گواهی سلامت، باركد مربوطه و نصب آن در محل كسب هستند.به گزارش اپتیك به نقل از اتاق اصناف ایران، اطلاعیه گام دوم فاصله گذاری هوشمند و بازگشایی گام به گام واحدهای صنفی در استان ها و تهران صادر شد.
در پی آخرین مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا، اتاق اصناف ایران شیوه اجرای این طرح در واحدهای صنفی را مبتنی بر بخشنامه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و وزارت كشور اعلام نمود.
در اطلاعیه اتاق اصناف ایران آمده است: «نظر به تصمیم ستاد ملی مقابله با كرونا در خصوص شروع به كار بخشی از فعالان اقتصادی در سرتاسر كشور، بدینوسیله زمان، شیوه و چگونگی بازگشایی ها و ضرورت رعایت پروتكل های بهداشتی ابلاغی از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی را به اطلاع كلیه فعالان صنفی می رساند:
1. طرح گام دوم فاصله گذاری هوشمند كه مبتنی بر بازگشایی بخشی از واحدهای صنفی است، در استان ها از تاریخ شنبه 23/1/1399 و در استان تهران از تاریخ شنبه 30/1/1399 با هماهنگی ستادهای استانی مدیریت بیماری كرونا آغاز خواهد شد.
2. واحدهای صنفی مجاز به بازگشایی موظفند با رفتن به درگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، ضمن ثبت نام در این درگاه، نسبت به دریافت گواهی سلامت، باركد مربوطه و نصب آن در محل كسب اقدام نمایند.
3. فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای غیر FMCG (غیر سوپرماركتی، بهداشتی و شوینده)، پاساژ و مجتمع های تجاری و بازارهای مركزی مسقف، آرایشگاه و سالن های زیبایی، آموزشگاه های رانندگی، رستوران، اغذیه فروشی، طباخی و فست فود، گرمابه، سونا و ماساژ، روزبازارها و نمایشگاه ها، مراكز بازی و تفریحی و گیم نت، باشگاه های ورزشی و بدنسازی، تالار پذیرایی و سالن مراسم، قهوه خانه، چایخانه و تریا مشمول این طرح نبوده و تا اطلاع ثانوی امكان بازگشایی واحدهای خویش را ندارند.
تبصره: مطابق مصوبه ابلاغی رستوان و غذای آماده (صرفا بیرون بر) مجاز به فعالیت هستند
4. 🔻كلیه واحدهای صنفی در سرتاسر كشور موظفند تا تاریخ های اعلام شده فوق مطابق مصوبات و بخشنامه های پیشین ستاد ملی كرونا عمل كرده و تحت هیچ عنوان نسبت به بازگشایی واحدهای خود اقدام نكنند.
🔻اتاق اصناف ایران در خاتمه بار دیگر بر رعایت همه ضوابط و اصول بهداشتی كه از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا اعلام شده و خواهد شد، تاكید كرده و اشعار می دارد اصناف، كسبه، فعالان صنفی و پیشه وران سراسر كشور حفظ سلامت آحاد جامعه را اولویت اصلی خود دانسته و از هیچ تلاشی در این راه فروگذار نخواهند بود.
🔸روابط عمومی اتاق اصناف ایران»

1399/01/20
19:12:41
5.0 / 5
2819
تگهای خبر: آموزش , بازار , بهداشت , بیمار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک