اپتیک optlab

ارزیابی وسع افراد كمتر برخوردار و اتباع مبتلا به كرونا در 24 ساعت

ارزیابی وسع افراد كمتر برخوردار و اتباع مبتلا به كرونا در 24 ساعت به گزارش اپتیك مدیركل بیمه سلامت استان تهران اظهار داشت: بیماران مبتلا به كرونا ویروس كه فاقد هرگونه پوشش بیمه ای هستند و در مراكز درمانی بستری هستند می توانند به صورت غیر حضوری برای دریافت دفترچه بیمه از سازمان بیمه سلامت ایران اقدام نمایند.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، سید محمد حسینی اظهار داشت: در جهت تسهیل عرضه خدمات به افراد فاقد پوشش بیمه ای، بی بضاعت و اتباع خارجی اقدامات خوبی انجام شده است، این بیماران می توانند با ورود به سامانه ثبت نام و درخواست پوشش بیمه ای به آدرس: https: //eservices.ihio.gov.ir/isc دفترپیشخوان طرف قرارداد اقدام نمایند.
وی با اشاره به اینكه ورود به این سامانه هم از راه كامپیوتر و هم تلفن همراه امكان پذیر است، خاطرنشان كرد: همینطور این افراد می توانند از راه سامانه ISC حق بیمه كامل خویش را به صورت غیرحضوری پرداخت كنند و احتیاج به رجوع حضوری ندارند.
حسینی خاطرنشان كرد: برای بیمارانی كه فاقد توان مالی در پرداخت حق بیمه باشند هم امكان ثبت درخواست ارزیابی وسع در سامانه فراهم شده و با هماهنگی های به عمل آمده، مقرر است نتیجه ارزیابی وسع حداكثر طی مدت زمان ۲۴ ساعت بعد از تكمیل ثبت نام و ارسال درخواست به وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اعلام گردد و در صورت نیاز، بیمه شدگان می توانند جهت دریافت دفترچه بیمه فوری به پیشخوان های دولت طرف قرارداد در استان رجوع نمایند. بدیهی است هزینه های این گروه از بیمه شدگان همانند سایر گروه ها ازبدو برخورداری از پوشش بیمه ای در تعهد سازمان بیمه سلامت ایران می باشد. رعایت شرط خانوار در زمان ثبت نام متقاضیان مشمول هم الزامی می باشد.
بنابر اعلام سازمان بیمه سلامت استان تهران، وی در خاتمه اظهار نمود: با عنایت به اورژانسی بودن درمان این بیماران، دوره انتظار ده روزه صدور دفترچه بیمه منظور نخواهد شد. بیمه شدگان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم درباره اقدامات بهداشتی و درمانی بیماری كرونا ویروس، به سامانه یكپارچه تلفنی ۱۶۶۶ سازمان بیمه سلامت ایران رجوع كنند.1399/01/28
13:35:25
5.0 / 5
3000
تگهای خبر: service , بهداشت , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک