اپتیک optlab

تقدیر سازمان بهداشت جهانی از اقدامات وزارت ورزش ایران در حوزه ورزش همگانی

تقدیر سازمان بهداشت جهانی از اقدامات وزارت ورزش ایران در حوزه ورزش همگانی به گزارش اپتیك سازمان بهداشت جهانی از اقدامات وزارت ورزش ایران در حوزه ورزش همگانی قدردانی كرد.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، نمایند سازمان بهداشت جهانی در ایران با ارسال نامه ای به مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ایران از اقدامات این وزارت خانه در حوزه ورزش همگانی قدردانی نمود. متن این نامه به شرح زیر است:

آقای دکتر مسعود سلطانی فر،
همانطور که حضرتعالی به خوبی مستحضر هستید فعالیت بدنی منظم منجر به سلامت عمومی بلندمدت برای همگان می شود. در صورتی که خیلی از کشورهای جهان همچون ایران درگیر پاندمیک کووید-19 هستند، بی گمان نیاز است فعالیت بدنی بخاطر تاثیرات مثبت آن بر سلامت جسمانی و روانی و ارتقاء سیستم ایمنی مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.
بر خود لازم می بینم بدین وسیله از وزارت ورزش و جوانان ایران به خاطر توجه به ورزش همگانی که بر بعد سلامت ورزش و فعالیت بدنی تاکید دارد بویژه در دوران پاندمیک کووید-19 قدردانی و تشکر کنم. اقداماتی همچون پویش "در خانه می مانیم و ورزش می کنیم" و "ورزش درخانه" و "آموزش ورزش در خانه در شبکه های اجتماعی" از مواردی هستند که به شدت سفارش می شود. سازمان بهداشت جهانی (WHO) این اقدامات متعهدانه دولت ایران را برای ترویج فعالیت بدنی در سطح ملی و بین المللی بعنوان مثالهای خوب و کاربردی منتشر و به اشتراک گذاشته است.
ما پیشرفت استراتژیک خوبی با همدیگر داشتیم. سند توسعه فعالیت بدنی ملی 2020-2030 ایران در سال 2019 با حضور و مشارکت فعالانه وزارت ورزش و جوانان، وزارت بهداشت، وزارت آموزش و پرورش، سازمان بهداشت جهانی و سایر ارگانها تدوین شد.
ما امیدوار هستیم با تداوم همکاریهای دو جانبه، سند ملی در ایران اجرا شود. سازمان بهداشت جهانی، حمایت همه جانبه خویش را برای عملیاتی کردن این سند اعلام می دارد.
ارادتمند شما،
دکتر کریستف هملمن،
نمایند سازمان بهداشت جهانی در ایران
1399/02/11
21:13:41
5.0 / 5
2515
تگهای خبر: آموزش , ایمنی , بهداشت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک