اپتیک optlab

آیا استفاده از ماسك در خانه لزوم دارد؟

آیا استفاده از ماسك در خانه لزوم دارد؟ به گزارش اپتیك نتایج یك بررسی نشان داده است بهتر است افراد برای حفظ خود در مقابل بیماری كووید 19 در خانه هم از ماسك استفاده كنند.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، در این بررسی آمده است: افراد برای آنکه به صورت کامل خویش را در مقابل بیماری کووید 19 مصون نگه دارند لازم است زمان حضور در خانه هم ماسک به صورت داشته باشند.
نتایج این بررسی که در نشریه BMJ انتشار یافته نشان می دهد: استفاده از ماسک حتی در زمان حضور در خانه امکان دارد راه بهتری در پیشگیری از شیوع کروناویروس باشد.
این گروه از کارشناسان سلامت عمومی معتقدند: استفاده از ماسک حتی در خانه بویژه در صورت حضور بیمار مبتلا به کووید 19 بهتر می تواند در کاهش خطر مبتلا شدن به این بیماری موثر باشد.
به قول محققان همینطور استفاده مرتب از ضد عفونی کننده ها و تمیز کردن سطوح و دستگیره ها به میزان قابل توجهی در کاهش گسترش کروناویروس نقش دارند.
به گزارش اپتیک به نقل از مدیکال دیلی، در این مطالعه تاکید شده است: بالاترین میزان خطر انتقال ویروس قبل از بروز علایم بیماری است و استفاده از ماسک، مواد ضد عفونی کننده و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در جلوگیری از بیماری کووید 19 موثر است.1399/03/14
22:05:54
5.0 / 5
2770
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک