اپتیک optlab

نیاز ۲ میلیاردی سرمایه گذاری خطرپذیر برای استارتاپ ها

نیاز ۲ میلیاردی سرمایه گذاری خطرپذیر برای استارتاپ ها معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی با اشاره به اینكه برگزاری دوشنبه های استارتاپی منجر به سرمایه گذاری های خوبی در حوزه های مختلف فناوری شده است، اظهار داشت: بزودی اخبار خوبی را در زمینه سرمایه گذاری حوزه سلامت دیجیتال اعلام خواهیم كرد.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، دکتر سیاوش ملکی فر امروز در رویداد آنلاین دوشنبه های استارتاپی؛ حوزه کشاورزی با اشاره به اینکه انتشار کرونا ویروس امکان ارتباط با همه استارتاپ ها، پژوهشگران و فناوران سراسر کشور را برای ما فراهم نمود، ابراز امیدواری کرد که صندوق نوآوری و شکوفایی بیشتر از پیش به این فناوران خدمت رسانی کند.
وی با اشاره به برگزاری پنجمین رویداد دوشنبه های استارتاپی در حوزه کشاورزی، تصریح کرد: یکی از سوالاتی که همواره از ما می شود، این است که آیا با برگزاری این رویدادها امکان جذب سرمایه برای استارتاپ ها فراهم گشته است و پاسخ ما به آنها این است که این سرمایه گذاری ها صورت گرفته است.
ملکی فر جذب سرمایه در استارتاپ ها را نیازمند زمان و فرصت دانست و اظهار نمود: بر مبنای برآوردهای انجام شده، استارتاپ ها نیازمند ۱.۵ تا ۲ میلیارد تومان سرمایه گذاری خطر پذیر هستند که تحقق آن نیازمند گفتگو میان سرمایه گذاران و سرمایه پذیران و ایجاد ادبیات مشترک میان آنها است.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به برگزاری نخستین رویداد دوشنبه های استارتاپی در حوزه سلامت دیجیتال، خاطرنشان کرد: نتایج مثبتی در زمینه سرمایه گذاری در این عرصه رخ داده است که بزودی اخبار نویدبخشی را اعلام خواهیم کرد.
وی کشاورزی را حوزه کلیدی برای کشور دانست و افزود: در هفته گذشته با برگزاری رویداد به هم رسانی کشاورزی، نیازمندی های این حوزه را برای شرکت ها و استارتاپ ها معرفی کردیم و کارگزاران صندوق نوآوری پیگیر نتایج این رویداد هستند.
وی با اشاره به اینکه از ۵۲۰۰ شرکت دانش بنیان موجود در کشور، ۵۰۰ شرکت(۱۰ درصد شرکت های دانش بنیان) با برچسب کشاورزی فعالیت دارند، ابراز امیدواری کرد: برگزاری این رویداد و حضور صندوق نوآوری، منجر به تزریق فناوری در حوزه نسبتا سنتی کشاورزی شود.1399/05/20
14:15:01
5.0 / 5
2198
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک