اپتیک optlab
رئیس بسیج جامعه پزشكی مطرح كرد

ایستادگی و ایثار جامعه پزشكی در دوران كرونا

ایستادگی و ایثار جامعه پزشكی در دوران كرونا به گزارش اپتیك رئیس بسیج جامعه پزشكی با اشار به رشادت های جامعه پزشكی در دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: در دوران كرونا هم جامعه پزشكی ایثار را مشق كردند و در این صحنه های سخت و جانكاه همه ایستادند.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، دکتر شاهین محمد صادقی در مراسم تجلیل از پیشکسوتان سلامت در دفاع مقدس و مقاومت با گرامیداشت چهلمین سالگرد دوران دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای این دوران، اظهار داشت: جامعه پزشکی خدمتگزار و پرارزش است و در تمام صحنه ها این نیروها پای کار بودند، در طول جنگ تمام صحنه های دردناک را جامعه پزشکی شاهد بودند و جانفشانی کردند.
رییس بسیج جامعه پزشکی اظهار داشت: ما دوران سختی را پشت سر گذاشتیم و نسل جوان ما اصلا این کمبودها را حس نکردند، خیلی از پرستاران و پزشکان در دوران دفاع مقدس، سیل و زلزله و در محور مقاومت حاضر بودند. موارد گوناگونی به یاد دارم که ایثارگران جامعه پزشکی جلوتر از رزمندگان حضور داشتند.
محمد صادقی افزود: شهید سردار سلیمانی بر حفظ سلامت رزمندگان تاکید داشتند. به این صورت که ابتدا وسایل امدادی آماده باشد و بعد عملیات آغاز شود و به یاد دارم که در دوران مقاومت شرایط به قدری سخت بود که پزشکان ما در بوکمال در اتاق های گاوداری جراحی انجام می دادند.
رئیس بسیج جامعه پزشکی با اشاره به ایثارگری های جامعه پزشکی در دوران کرونا اظهار داشت: در دوران کرونا جانبازی ایثارگران را دیدیم. پیش ازاین متاسفانه برخی افراد مغرض نسبت به جامعه پزشکی حداکثر بی انصافی را داشتند و طوری نشان دادند که جامعه پزشکی افراد بی تفاوتی هستند، اما در دوران کرونا جامعه پزشکی ایثار را مشق کردند و در این صحنه های سخت و جانکاه همه ایستادند. آنها در تحریم ها و کمبودها و ظلم های بیرون و گاهی درون در حال پاسداری و مقاومت هستند.
وی اظهار داشت: کشورهایی داریم که به اندازه بودجه کل کشور ما در حوزه کرونا هزینه کردند، اما ما با بودجه اندک این چنین توانستیم ایستادگی نماییم. من از همه ایثارگری های جامعه پزشکی در دوران کرونا، دفاع مقدس و در جبهه مقاومت قدردانی می کنم.
منبع:

1399/07/06
14:58:38
5.0 / 5
1973
تگهای خبر: پرستار , پزشك , جراحی , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک