اپتیک optlab
عضو كمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی:

قرنطینه دو هفته ای چندان تاثیری در حذف زنجیره انتقال كرونا ویروس ندارد

قرنطینه دو هفته ای چندان تاثیری در حذف زنجیره انتقال كرونا ویروس ندارد به گزارش اپتیك لرستان عضو كمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قرنطینه دو هفته ای چندان تاثیری در حذف زنجیره انتقال كرونا ویروس ندارد.


دکتر یحیی ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: تعطیلی دو هفته ای برای کنترل بیماری کرونا ویروس بی تاثیر نیست اما برای قطع زنجیره انتقال باید همه جاها تعطیل می شد.
وی افرود: باید ساعات فعالیت تردد در روز را کاهش می دادند.
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی مهمترین راه مقابله با ویروس کرونا را حذف زنجیره انتقال و رعایت فاصله اجتماعی، شستشوی مکرر دست ها و قرنطینه کردن افراد مبتلا دانست.
وی با اعلان اینکه زمانی در موفق به کنترل این بیماری می شویم که همه مشاغل تعطیل و دولت حمایت معیشتی از مردم داشته باشد، اشاره کرد: حتما دولت معیشت مردم را مورد توجه قرار دهد.
ابراهیمی اظهار داشت: راهبرد ما در حوزه بیماری کرونا ویروس اشتباه بوده است.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اساس درمان را تنها روی غربالگری گذاشتیم، اضافه کرد: این درحالیست که باید در زمینه پیشگیری هزینه ها می کردیم، مشاهده شده که هزینه کرونا را تقبل می نماییم و افرادی که تست آنها مثبت بوده اما علایم بیماری را ندارند را رها می نماییم در حالی که این فرد به همراه خانواده باید قرنطینه شود.
ابراهیمی عنوان کرد: باید تلاش شود افراد مبتلا به بیماری را بمنظور جلوگیری از سرایت به دیگران به هر طریقی قرنطینه نماییم.
منبع:

1399/09/03
13:37:23
5.0 / 5
938
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک