اپتیک optlab
عضو كمیته علمی ستاد مقابله با كرونا اعلام كرد

ضرورت احتیاط در بازگشت به كار مشاغل

ضرورت احتیاط در بازگشت به كار مشاغل عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا ضمن اشاره به روند کاهشی ورودی به بیمارستان ها بعد از اعمال محدودیت ها، اظهار داشت: به جهت اینکه از دو هفته محدودیت استفاده مطلوبی داشته باشیم باید در بازگشت به کار و زندگی عادی با احتیاط عمل نماییم.


دکتر مسعود مردانی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به بازگشایی های جدید صورت گرفته، اظهار داشت: اگر به همین منوال بازگشایی ها صورت گیرد، باردیگر موارد جدید بیماری افزایش خواهند یافت. مردم باید بدانند این ویروس با هیچ کس شوخی ندارد.

احتمال افزایشی شدن باردیگر روند بستری در بیمارستان ها
وی درباره وضعیت ورودی بیمارستان ها، اظهار نمود: بعد از اعمال محدودیت های دو هفته ای ورودی بیمارستان ها و روند بستری بیماران کاهش یافته است ولی باردیگر احتمال افزایشی شدن این روند وجود دارد. به جهت اینکه از دو هفته محدودیت قبلی استفاده مطلوبی صورت گیرد باید در بازگشت به کار و فعالیت عادی با احتیاط رفتار نماییم.

مهمانی های شب یلدا، نگرانی اصلی این روزها
این متخصص بیماری های عفونی با تکیه بر اینکه برگزاری مراسم شب یلدا، نگرانی اصلی این روزهای متخصصان و کادر درمان است، خاطرنشان کرد: ما از بدو انتشار کرونا خیلی از عادات و سنت های خویش را بر خلاف سالهای قبل ترک کرده یا تغییر دادیم. نوروز ۹۹ به دید و بازدید نرفتیم، ۱۳ بدر هیچکس سبزه گره نزد، در ماه مبارک رمضان هیچکس ولیمه نداد و... بنابراین به نظر می آید باید شب یلدا هم استثنایی برگزار گردد. از مردم می خواهیم در خانه خودشان با همان جمع خانوادگی بمانند و بدون مهمانی و دورهمی از این شب استفاده کنند. وسایل ارتباط جمعی، اپلیکیشن های ارتباطی و... در این شب می توانند سبب دیدار ما با اقوام و دوستانمان شوند.
وی ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی، اخطار داد: از زمان آغاز واکسیناسیون تا ریشه کن شدن یا کنترل کووید۱۹ بیشتر از یکسال زمان لازم است. به احتمال زیاد کرونا ریشه کن نخواهد شد اما، موارد جدید آن شدت فعلی بیماری را نخواهند داشت. نباید فراموش نماییم تا زمان دسترسی به واکسن رعایت نکات بهداشتی مهم ترین اصلی است که می توانیم دنبال نماییم.1399/09/21
12:56:08
5.0 / 5
838
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک