رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

۶۱ میلیون نفر در طرح شهید سلیمانی غربالگری شده اند

۶۱ میلیون نفر در طرح شهید سلیمانی غربالگری شده اند رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به ظرفیت 500 هزار نفری بسیجیان در طرح شهید سلیمانی، اظهار داشت: تا حالا در قالب طرح مقابله با کرونا موسوم به طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی 61 میلیون نفر از جمعیت کشور غربالگری شده اند.


به گزارش اپتیک به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز در جلسه قرارگاه امام رضا (ع) که با حضور فرمانده کل سپاه برگزار شد، اضافه کرد: تا حالا در قالب طرح مقابله با کرونا موسوم به طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ۶۱ میلیون نفر از جمعیت کشور غربالگری شده اند و در این چارچوب بیش از ۲۶۰ هزار بسیجی به کار گرفته شده اند که هنوز باتوجه به ظرفیت موجود ۵۰۰ هزار نفری بسیجیان در این طرح، ظرفیت های بیشتری برای بکارگیری داریم.
وی اظهار داشت: بیش از ۴ میلیون سفیر سلامت در طرح شهید سلیمانی همکاری می کنند که نقش موثری در پیشبرد موفق این طرح داشته اند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: اجرای این طرح یک تجربه درخشان دیگر با همکاری و مشارکت نیروهای فداکار بسیجی و وزارت بهداشت به یادگار گذاشت.
وی اظهار داشت: البته هر قدر فعالیت ها در جامعه عادی و رعایت ها کمتر شود، ابتلاها به بیماری کرونا بیشتر خواهد شد و اساسا رعایت هرچه بیشتر دستورالعمل ها و پیشگیری های لازم؛ آمارهای مبتلاشدن و فوتی را کمتر خواهدنمود خصوصاً اینکه باید توجه داشت هنوز در کشور ما واکسیناسیون شروع نشده است.
سردار سلیمانی اضافه کرد: از طرفی مواردی هم از مبتلاشدن به ویروس جهش یافته کرونا در کشور مشاهده شده است و به انتها سال و افزایش دید و بازدیدها هم نزدیک می شویم، بدین سبب جدی گرفتن هر چه بیشتر دستورالعمل های بهداشتی برای جلوگیری از افزایش آمارهای کرونائی لازم است.
وی اضافه کرد: در ادامه اجرای طرح شهید سلیمانی، برای بهمن و اسفند اقدامات بیشتری را پیش بینی کرده ایم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: در این چارچوب علاوه بر تداوم این طرح یک مرحله ریشه کنی را هم با همکاری وزارت بهداشت و درمان برنامه ریزی خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم این مرحله را در فروردین و اردیبهشت سال آینده عملیاتی نماییم و از این طریق بیماری کرونا را در کشور کاملا ریشه کن نماییم.1399/11/05
21:48:30
0.0 / 5
554
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک