رئیس دانشگاه علوم پزشكی اراك:

افتتاح بخش جراحی بیمارستان مهر خنداب

افتتاح بخش جراحی بیمارستان مهر خنداب اپتیک: رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک از طریق اندازی بخش جراحی بیمارستان مهر خنداب و انجام اولین عمل جراحی در این شهرستان همزمان با مبعث پیامبر اکرم (ص) اطلاع داد.به گزارش اپتیک به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان اظهار داشت: خداوند متعال را شاکریم که در این عید فرخنده و مبارک نخستین عمل جراحی در بیمارستان مهر خنداب با موفقیت انجام شده و الان وضعیت سلامتی بیمار مناسب و پایدار می باشد و در ایام آتی از بیمارستان ترخیص می شود.
وی استان همزمانی این رویداد بزرگ و مهم را با مبعث حضرت محمد مصطفی (ص) گامی نوید بخش و امید دهنده برای مردم خنداب عنوان نمود و و اظهار داشت: امیدواریم استقبال خوبی از جانب مردم خنداب از بخش جراحی بیمارستان مهر صورت بگیرد و مردم این منطقه برای انجام عمل های جراحی از تردد به مرکز استان و سایر شهرهای ملایر و تهران پرهیز کنند.
وی تصریح کرد: با انجام عمل جراحی در شهرستان خنداب علاوه بر صرفه جویی در وقت و پیشگیری از طی مسافت های طولانی، کمک بزرگی به رونق بحث سلامت در این شهرستان خواهد شد و همه چیز به رفتار مردم شریف خنداب بستگی دارد.
دکتر جمالیان تصریح کرد: بعد از ماه ها تلاش و پیگیری سرانجام متخصصین جراحی و گروه بیهوشی که کادری مجرب و متعهد هستند، به این شهرستان منتقل شدند و در خدمت رسانی به مردم خنداب از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک اظهار داشت: از تلاش ها و پیگیری های مستمر و مثمر ثمر دکتر بهمن صادقی سده، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک در تأمین نیروهای متخصص برای تمامی شهرستانهای استان بویژه شهرستان خنداب کمال تشکر و قدردانی را دارم که مسبب این اتفاق مهم بودند.
وی در انتها اضافه کرد: جا دارد از زحمات و پیگیری های مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنداب جناب آقای دکتر صدوق هم تشکر و قدردانی داشته باشیم که تلاشهای شبانه روزی این عزیز در شهرستان خنداب این رویداد عالی را برای نخستین بار رقم زد و کام ما را در این شب عید شیرین تر کرد.


منبع:

1399/12/22
13:07:33
0.0 / 5
313
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک