اپتیک optlab

پیك جدید كرونا در كشور

پیك جدید كرونا در كشور بوشهر رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با تشریح وضعیت اپیدمی کرونا از افزایش مبتلایان و پیک جدید آگاهی داد.


سعید کشمیری در برنامه ساعت سلامت ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک شعبان اظهار داشت: امروز در کشور شاهد افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا بوده ایم که این میتواند زنگ خطری محسوب شود و همین طور نشان دهنده این است که پیک جدیدی در کشور در حال شکل گیری است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در استان بوشهر تا کنون ۲۲۶۲۸ نفر به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده و کل بستری ها در بیمارستان های مختلف استان ۱۱۵ نفر است که ۱۷ نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه هستند که حال عمومی خوبی ندارند.
وی اضافه کرد: در چند روز اخیر با افزایش موارد بستری مواجه بوده ایم که این افزایش به سبب کاهش رعایت پروتکلهای بهداشتی در ایام پایانی سال است.
وی در مورد تغییر رنگ شهرستان کنگان اظهار نمود: با تغییر رنگ شهرستان کنگان از نارنجی به زرد، از وضعیت خطر خارج شده که این رنگ بندی بر حسب جمعیت و موارد بستری روزانه تعیین می شود و الان در استان سه شهرستان بوشهر، دیلم و گناوه به رنگ نارنجی و خطر هستند.
کشمیری در مورد وضعیت مسافرپذیری شهرهای نارنجی استان بیان کرد: شهرستان های دیلم، گناوه و بوشهر سه شهرستان نارنجی استان هستند که ورود و خروج به این شهرستان ها تا ۱۵ فروردین ماه ممنوعست.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مورد افزایش مبتلایان در استان اظهار داشت: حالا هفته ای ۷۰۰-۶۰۰ نفر مبتلا در استان داریم که نسبت به ۴ ماه پیش افزایش شایان توجهی داشته است.
سعید کشمیری در ارتباط با طرح محدودیت ترافیکی شبانه اظهار نمود: هدف از محدودیت ها پیش گیری از شب نشینی و جابه جایی جمعیتی و اینکه کاهش رفت و آمدها است که باتوجه به تداخل هایی که در ارتباط با اختتام کار و طولانی شدن روز به وجود آمد ستاد ملی مقابله با کرونا در کشور ساعت محدودیت ترافیکی شبانه را از ساعت ۹ به ۱۰ شب تغییر دادند.1400/01/10
11:17:46
5.0 / 5
537
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک