تایید دز تقویتی واکسن کرونا در انگلیس

تایید دز تقویتی واکسن کرونا در انگلیس به گزارش اپتیک تنظیم کنندگان مقررات دارویی انگلیس تزریق دُز تقویتی واکسن کروناویروس را تایید کردند.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، تنظیم کنندگان مقررات دارویی انگلیس، واکسنهای کروناویروس شامل آسترازنکا و فایزر را برای تزریق دُز سوم مورد تایید قرار دادند که با این اقدام مسیر برای اجرایی شدن برنامه واکسیسناسیون فصل پاییز و تزریق دُز سوم به میلیونها نفر از مردم این کشور هموار می شود.
آژانس تنظیم کننده مقررات دارویی و محصولات بهداشتی انگلیس بعد از بررسی های لازم به این نتیجه رسید که از هر دو واکسن میتوان بعنوان دُزهای ایمن تقویتی بهره برد.
با این حال محققان همچنان درحال بحث بر سر این مورد هستند که آیا نیازی به تزریق دُز سوم هست و این که چه گروه هایی در اولویت تزریق دُز تقویتی هستند؟
به گزارش اپتیک به نقل از روزنامه ایندیپندنت، دستورالعمل جدید آژانس تنظیم کننده مقررات دارویی و محصولات بهداشتی انگلیس اعلام نموده است که افراد می توانند دُزهای تقویتی واکسن فایزر را صرف نظر از نوع واکسنی که پیش از این تزریق کرده اند، دریافت نمایند. هرچند، تزریق دُز تقویتی واکسن آسترازنکا تنها به افرادی تزریق خواهد شد که پیش از این واکسن آسترازنکا تزریق کرده اند.
منبع:

1400/06/20
21:01:57
5.0 / 5
180
تگهای خبر: بهداشت , دارو , محصول , واكسن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک