مدیركل دامپزشكی لرستان:

سگ های بلاصاحب سطح شهر جمع آوری می شود

سگ های بلاصاحب سطح شهر جمع آوری می شود به گزارش اپتیک لرستان مدیرکل دامپزشکی لرستان اظهار داشت: سازمان دهیاری ها و شهرداری ها برای جمع آوری سگ های بلاصاحب در سطح شهرها دستورالعمل هایی دارد که ما نیز همکاری لازم برای انجام این کار را خواهیم داشت.


مصطفی زبردست در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به اینکه موضوعی که هم استانی های ما در ارتباط با آن با ما تماس می گیرند، بحث جمع آوری سگ های بلاصاحب از سطح شهرهاست است، اظهار نمود: سازمان دهیاری ها و شهرداری ها زیرنظر وزارت کشور برای جمع آوری سگ ها دستورالعمل تهیه کرده است.
وی افزود: در اغلب شهرستان ها مکانی برای جمع آوری سگ های بلاصاحب تعبیه شده و در خرم آباد هم یک مرکز فراهم شده و نیاز است همکاران در شهرداری فعال تر شده و حیوانات بلاصاحب را جمع آوری و به مرکز انتقال دهند.
زبردست اضافه کرد: همکاران ما در دامپزشکی هم خدمات واکسیناسیون، مبارزه با بیماری های انگلی، سم پاشی و ضدعفونی جایگاه را انجام می دهند.
مدیرکل دامپزشکی لرستان اظهار داشت: پرسه سگ های بلاصاحب در سطح شهر سبب مشکلات اجتماعی برای مردم بخصوص کودکان می شود و خود حیوانات هم امکان دارد مورد ضرب و شتم قرار بگیرند که کار پسندیده ای نیست.
وی خاطرنشان کرد: درصورتیکه شهرداری ها همکاری کنند ما هم همکاری خویش را بیشتر از گذشته خواهیم داشت و تردد حیوانات بلاصاحب را در سطح شهر ساماندهی می نماییم.
منبع:

1400/08/10
10:12:14
5.0 / 5
274
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک