اپتیک optlab

دانش فنی 2 محصول هایتك موسسه رازی بومی سازی شد

دانش فنی 2 محصول هایتك موسسه رازی بومی سازی شد اپتیك: كرج- قائم مقام رئیس موسسه تحقیقات واكسن و سرم سازی رازی در حوزه تجاری سازی و فناوری اظهار داشت: حمایت های مركز رشد این موسسه منجر به بومی سازی دانش فنی 2 محصول حوزه هایتك در كشورمان شد.


به گزارش اپتیك به نقل از ایرنا، دكتر غلامرضا شكری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت شركت های دانش بنیان در مركز رشد موسسه رازی، اضافه كرد: دانش فنی ساخت دستگاه سانتریفیوژ 60 هزار دور در ثانیه و دستگاه فریز درایر دارویی در مركز رشد رازی بومی سازی شده است.
وی اظهار داشت: این دستگاه ها توسط 2 شركت دانش بنیان مستقر در مركز رشد رازی با كابرد فعالیت های پژوهشی و آزمایشگاهی تولید شده و به مرحله تجاری سازی رسیده اند و قرارداد تولید این دستگاه ها با شركت های مصرف كننده بسته شده است.
شكری بیان داشت: فعالیت مركز رشد رازی در سال های اخیر افزون بر پذیرش 20 شركت برای استقرار در این مركزبا اقدامات ارزشمندی هم در زمینه فناوری و تجاری سازی محصولات همراه بوده است.
وی تصریح كرد: امروزه صنایع پیشرفته در دنیا جایگاهی ویژه دارند و موسسه رازی هم با سرلوحه قرار دادن این مهم، یاری گر مجموعه های فعال در این زمینه است.
 قائم مقام رئیس موسسه تحقیقات واكسن و سرم سازی رازی در حوزه تجاری سازی و فناوری افزود: جوانان ایرانی نشان داده اند توانمندی بالایی برای دستیابی به دانش جدید و علم روز دارند.
وی تصریح كرد: شكوفایی و خوداتكایی كشورمان در زمینه تولید محصولات جدید و همگام شدن با علم روز دنیا مستلزم پشتیبانی از جوانان صاحب فكر و طرح های نو است و این مورد در موسسه رازی در اولویت قرار دارد.
موسسه تحقیقاتی واكسن و سرم سازی رازی از سال 1303 به منظور ریشه كنی طاعون گاوی در حصارك كرج شروع به كار كرد.
6156/ 6155


1397/07/05
18:25:16
5.0 / 5
4525
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک