اپتیک optlab

تهیه دستورالعمل ویژه مقابله با كروناویروس برای مترو و اتوبوس

تهیه دستورالعمل ویژه مقابله با كروناویروس برای مترو و اتوبوس اپتیك: رئیس كمیته سلامت شورای شهر تهران  از تهیه دستورالعملی برای مقابله با كروناویروس در وسایل حمل و نقل عمومی آگاهی داد.


ناهید خداكرمی در گفت و گو باایسنا، با اشاره به فوت دو بیمار در اثر مبتلاشدن به ویروس كرونا اظهار داشت: كمیته سلامت شورای شهر تهران در حال تهیه دستورالعمل نحوه مواجه با این ویروس برای وسایل حمل و نقل عمومی به خصوص مترو و اتوبوس است كه ازدحام جمعیت را در آن شاهد می باشیم.
وی با اشاره به اینكه این دستورالعمل امروز نهایی و برای اجرا به شهرداری ابلاغ خواهد گردید، اظهار داشت: در مترو و اتوبوس به سبب آنكه افراد در نزدیكی یكدیگر قرار دارند باید مراقبت های بیشتری صورت گیرد كه در نظر داریم این دستور العمل را در دو قالب مخصوص مسافران و مخصوص راهبران و رانندگان تدوین نماییم.
رئیس كمیته سلامت شورای شهر تهران با تاكید بر اینكه در این دستورالعمل پیشنهاد عملیاتی در مورد نصب مواد ضدعفونی كننده در هر ایستگاه مترو و اتوبوس موردتوجه قرار گرفته است، اظهار داشت: همین طور درانتها هر شیفت كاری می بایست وسایل حمل و نقل عمومی چه اتوبوس و چه مترو شستشو و ضدعفونی شود.
خداكرمی در خاتمه با اشاره به نصب سفارش های بهداشتی در ایستگاه های مترو، اتوبوس و سطح شهر برای آموزش شهروندان به شهروندان سفارش كرد كه اصول و نكات بهداشت فردی را رعایت نمایند.1398/12/01
13:26:31
5.0 / 5
3771
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمار , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک