اپتیک optlab
معاون وزیر بهداشت سوریه:

سازمان جهانی بهداشت در رفع موانع ورود دارو و تجهیزات پزشكی به سوریه، كمك نماید

سازمان جهانی بهداشت در رفع موانع ورود دارو و تجهیزات پزشكی به سوریه، كمك نماید به گزارش اپتیك معاون وزیر بهداشت سوریه اظهار داشت: ما در این اجلاس به ریاست سازمان بهداشت جهانی اتكا داریم تا به دولت سوریه در رفع تحریم ها و موانع ورود تجهیزات پزشكی و دارو كه نیاز مردم سوریه است، كمك نماید.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، احمد خلیلفاوی در بدو ورود به ایران با اشاره به اینكه روابط بین ایران و سوریه روابط طولانی مدت و استراتژیكی است، اظهار نمود: در این مدت ارتباط میان وزارت بهداشت دو كشور هم وجود دارد.
وی ادامه داد: از راه كانال های دیپلماتیك و رسانه ها دستاوردهای ایران را در حوزه سلامت دنبال می نماییم و از پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران در حوزه سلامت شگفت زده و خوشحال هستیم. این نشان داده است كه وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران برنامه ها و راهبرد های زیادی را در حوزه سلامت در نظر گرفته است تا بتواند به این مرحله برسد.
معاون وزیر بهداشت سوریه با تاكید بر زمینه روابط و همكاری بیشتر وزارت بهداشت دو كشور، عنوان كرد: ما می توانیم برنامه های وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران را در سوریه پیاده نماییم.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، وی با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق مختلف سوریه خاطرنشان كرد: در طول بحران سوریه طی هشت سال جنگ با تروریست ها، باوجود وجود برخی مشكلات از سوی گروه های مسلح كه مانع ارسال تجهیزات پزشكی به مناطق درگیر می شوند، خدمات بهداشتی درمانی بدون توقف در این مناطق دنبال می شود و تمام مردم چه در مناطق امن و چه در مناطق درگیر همواره این خدمات را دریافت كرده اند. همینطور واكسن های مورد نیاز مردم از راه هلال احمر به مناطق درگیر ارسال می شود.
احمد خلیلفاوی اضافه كرد: در هر اجلاس بین المللی موضوعاتی مطرح می شود و حتما نتایج مثبت خواهد داشت كه به توان دولت ها برای كمك در این عرصه بستگی دارد. ما در این اجلاس به ریاست سازمان بهداشت جهانی اتكا داریم تا به دولت سوریه در رفع تحریم ها و موانع ورود تجهیزات پزشكی و دارو كه نیاز مردم سوریه است، كمك نماید.1398/07/22
12:53:36
5.0 / 5
4222
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , خدمات , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک