اپتیک optlab

‎تیم رسیدگی به هتك حرمت پزشك دیری تشكیل شد

‎تیم رسیدگی به هتك حرمت پزشك دیری تشكیل شد اپتیك: بوشهر- سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان دیر اظهار داشت: با دستور ویژه رئیس دانشگاه علوم پزشكی بوشهر تیم رسیدگی برای پیگیری هتك حرمت صورت گرفته به پزشك دیری تشكیل شد.


به گزارش اپتیك به نقل از ایرنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی بوشهر پنجشنبه شب به نقل از ‎احمد آخوندی اعلام نمود: براین اساس رئیس دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر به دنبال هتك حرمت به پزشك دیری خواهان بررسی مبحث تا روشن شدن تمامی ابعاد قضیه شد.
‎وی اظهارداشت: با دستور رئیس دانشگاه علوم پزشكی بوشهر كمیته ای جهت بررسی تمامی ابعاد مبحث به ریاست یكی از اساتید معتمد علوم پزشكی متشكل از مدیریت حراست، بازرسی، نظارت بر درمان و امور حقوقی این دانشگاه تشكیل شده است.
سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تاكید بر دغدغه ریاست دانشگاه علوم پزشكی بوشهر در مورد صیانت از حقوق بیماران و پزشكان اظهار داشت: صیانت از حقوق بیماران و پزشكان وظیفه ذاتی دانشگاه علوم پزشكی است و در این زمینه تمامی تلاش خویش را به كار می گیریم.
‎اخوندی ضمن تاكید بر حقوق شهروندی اظهار داشت: اعاده حیثیت و دفاع از حقوق پزشكان با تمامی ابزارهای قانونی پیگیری می گردد به همین منظور شبكه بهداشت و درمان شكایتی را برای عرضه به محاكم قضایی تنظیم كرده است.
به گزارش دانشگاه علوم پزشكی بوشهر بیماری ساعت 30 دقیقه صبح روز چهارشنبه به مركز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی (عج) دیر رجوع و توسط پزشك كشیك ویزیت می گردد.
بیمار نسبت به داروی تجویزی معترض شده كه به مشاجره لفظی و سپس درگیری فیزیكی منجر می گردد كه بلافاصله با مداخله حراست مركز خاتمه می یابد.
6047/6045


1397/06/25
14:07:56
5.0 / 5
4684
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک