اپتیک optlab

جلسه تأمین مطالبات وزارت بهداشت به ریاست جهانگیری

جلسه تأمین مطالبات وزارت بهداشت به ریاست جهانگیری به گزارش اپتیك جلسه تأمین مطالبات وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشكی به ریاست جهانگیری تشكیل شد.


به گزارش اپتیك به نقل از ایسنا، جلسه بررسی نحوه تأمین مطالبات وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی با مبحث مابه التفاوت ریالی و ارزی صندوق توسعه ملی مربوط به سال ۱۳۹۸ عصر روز یكشنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار گردید.
در این جلسه كه به درخواست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در مورد تأمین اعتبار لازم برای هزینه های جاری بیمارستان ها، مراكز بهداشتی و درمانی و هچنین كادر درمانی كشور جهت مقابله با بیماری كرونا تشكیل شد، بعد از بررسی ابعاد مختلف میزان و نحوه برداشت سهم دولت از منابع صندوق توسعه ملی و نرخ تسعیر ارز، مقرر گردید، بانك مركزی با همكاری سازمان برنامه و بودجه رقم دقیق مربوط به برداشت های انجام شده طی سال 1398 و نحوه تسعیر آنرا بررسی نمایند.
در این نشست كه وزیر اقتصاد و دارایی و روسای سازمان برنامه و بودجه و بانك مركزی حضور داشتند، مقرر شد؛ با عنایت به مابه التفاوت باقیمانده از سال 1398 نسبت به تأمین اعتبار لازم برای رفع نیازهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اقدام لازم در اسرع وقت صورت گیرد.1399/01/11
23:44:59
5.0 / 5
3500
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک