۸۰ درصد جوانان آلوده به كرونا علائمی از بیماری ندارند

۸۰ درصد جوانان آلوده به كرونا علائمی از بیماری ندارند نتایج اولیه یك مطالعه جدید حاكی از آنست كه در بیش از 80 درصد از جوانان آلوده به كروناویروس، علائمی از بیماری مشاهده نمی گردد.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، نتایج اولیه این تحقیق نشان میدهد که در بیش از ۸۰ درصد افراد ۲۰ سال و جوان تر بعد از آنکه به کروناویروس جدید آلوده می شوند، علائمی از بیماری ظاهر نمی گردد.
بررسی متخصصان علوم پزشکی در ایتالیا نشان می هد بیش از ۸۰ درصد از جوانان آلوده به کروناویروس جدید از ناقلان خاموش بیماری به حساب می آیند.
در این مطالعه پژوهشگران ایتالیایی ارزیابی کردند که چه میزان از افراد آلوده به کروناویروس جدید علائمی از بیماری را از خود بروز می دهند. آنان اطلاعات مربوط به ۵۴۸۴ نفر را که در ارتباط نزدیک به افراد آلوده به کروناویروس جدید بودند مورد بررسی قرار دادند. از این تعداد، ابتلای حدود ۲۸۲۴ نفر در بررسی های آزمایشگاهی تایید شد.
به گزارش مدیکال نیوز تودی، بررسی اطلاعات فوق نشان داد از میان ۲۸۲۴ نفر فرد آلوده به کروناویروس، تنها ۸۷۶ نفر حدود ۳۱ درصد علائمی از بیماری را از خود نشان دادند. همین طور بررسی سن مبتلایان حاکی از آن بود که در ۸۱.۹ درصد از افراد ۲۰ سال و جوان تر، علائمی از بیماری بعد از آلوده شدن به کروناویروس مشاهده نشده است. همین طور در بین افراد ۸۰ سال یا بیشتر تنها در ۳۵.۴ درصد از افراد آلوده علائمی از بیماری مشاهده نشده است.1399/04/21
15:07:56
5.0 / 5
1831
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک