اپتیک optlab

ویزیت ۷۰۰ بیمار و مجروح در بیمارستان صحرایی هلال احمر ایران در بیروت

ویزیت ۷۰۰ بیمار و مجروح در بیمارستان صحرایی هلال احمر ایران در بیروت به گزارش اپتیك مدیر بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر ایران در بیروت از ویزیت ۷۰۰ بیمار و مجروح لبنانی تا آخر روز سه شنبه ۲۱ مردادماه اطلاع داد.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، روز شنبه ۱۸ مردادماه بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر ایران در بیروت برای مداوای مجروحان حادثه انفجار در این شهر برپا شد و تا آخر روز سه شنبه ۲۱ مردادماه، بالغ بر ۷۰۰ نفر مراجعه نموده وخدمات بهداشتی و درمانی دریافت نمودند.
وی ادامه داد: با تلاش کادر پزشکی و پرستاری داوطلب جمعیت هلال احمر که از ایران به بیروت اعزام شده بودند، اعمال جراحی های کوچک هم در بیمارستان صحرایی انجام شد.
مدیر بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر ایران در بیروت با اشاره به اینکه بیمارستان صحرایی این جمعیت جزو معدود، بیمارستان های صحرایی است که هم اکنون در کشور لبنان به مردم صدمه دیده خدمات بهداشتی و درمانی عرضه می دهد، تصریح کرد: این بیمارستان با تدبیر دکتر همتی برای کمک به مردم صدمه دیده بیروت به راه افتاده است.
به قول وی، بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر ایران در کنار بیمارستان های شهر بیروت در حال عرضه خدمات به بیماران و مجروحان است.
منبع:

1399/05/22
22:19:08
5.0 / 5
2134
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک