استاندار تهران:

سرعت واکسیناسیون بیشتر شده است

سرعت واکسیناسیون بیشتر شده است به گزارش اپتیک استاندار تهران اظهار داشت: سرعت واکسیناسیون بیشتر شده است اما هنوز در این حوزه عقب هستیم.


به گزارش اپتیک به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه آغاز شیفت سوم و فعالیت 24 ساعته مراکز واکسیناسیون سپاه تهران ضمن اشاره به این که بحث کرونا مسأله فوری و فوتی کشور ماست، اظهار نمود: صدمه های روانی و اقتصادی همچون مشکلات مرگ های ناشی از کرونا است.
وی افزود: خدا رو شکر با دیپلماسی فعال و تخصیص ارز و صحبت رئیس جمهور با سایر کشورها، واردات واکسن بیشتر شده است اما هنوز در این حوزه عقب هستیم؛ البته ظرفیت پرارزش سپاه و بسیج در مقاطع حساس به کمک ما آمده است.
استاندار تهران خاطرنشان کرد: هرچه بتوانیم سرعت واکسیناسیون را بیشتر نماییم، تعداد مرگ و میر کاسته می شود. برای حفظ سلامت انسان ها، گردش اقتصاد کشور و برای جلوگیری از اختلالات روحی و روانی جامعه باید واکسیناسیون را با سرعت بیشتری دنبال نماییم. در تهران از ۱۲ میلیون نفر فقط ۲ میلیون نفر واکسن دریافت کرده اند.
وی اظهار داشت: بیشتر از ۳۵ میلیون دوز واکسن در کشور تزریق شده است که این عدد در تهران بیشتر از ۶ میلیون دوز است یعنی ۴۲ درصد استان تهران واکسن دریافت کرده اند و از میانیگن کشور عقب نیستیم، اما ۵۹ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال در کشور واکسن دریافت کرده اند که این عدد برای تهران ۵۶ درصد است.
استاندار تهران در انتها تصریح کرد: باید در ظرف یک ماه، ۹۰ درصد جامعه هدف استان تهران واکسن دریافت نمایند.

منبع:

1400/06/23
09:52:06
5.0 / 5
222
تگهای خبر: سلامت , واكسن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت اپتیک - عینك طبی و عینك با كیفیت
optlab.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اپتیك محفوظ است

اپتیك

ساخت عینک